JICA seminar - Intellectual Property Rights PDF Štampa
utorak, 02 mart 2010 15:09

Krajnji rok za prijave: 22.03.2010.


Zadovoljstvo nam je da Vas obavijestimo da Vlada Japana putem Japan International Cooperation Agency (JICA) u 2010. godini, organizuje sljedeće međunarodne stručne seminare:

"Intellectual Property Rights" (JICA moze prihvatiti 2 kandidata iz BiH, a krajnji rok za slanje aplikacija je 22. mart 2010.)

Uslovi koje zainteresovani kandidati treba da ispunjavaju detaljno su navedeni u brošuri koja se može dobiti i u Agenciji za državnu službu BiH na adresi Trg BiH br. 1 Sarajevo.

Zainteresirani kandidati dostavljaju popunjen aplikacijski formular koji se može dobiti i neposredno u Agenciji za državnu službu BiH na adresi Trg BiH br. 1 Sarajevo.

Aplikacije (orginal i dvije kopije) se dostavljaju ambasadi Japana u Sarajevu putem Ministarstva vanjskih poslova Bosne i Hercegovine.

Troškove pohađanja seminara snosi organizator.

JICA Aplikacioni obrazac


Attachments:
FileOpisFile size
Download this file (Intellectual Property Rights.pdf)Intellectual Property Rights 1202 Kb
Posljednje ažurirano utorak, 30 mart 2010 10:58
 
Dodaj sajt u FavoritesDodaj stranicu u FavoritesNapravi Homepage stranicomProslijedi ovu stranicuŠtampaj ovu stranicuSpasi stranicu kao PDF
Povratak na vrh

Link mjeseca

Besplatni online kursevi
Dodaj na svoj Facebook